SERVICES

01

SOSYAL VE KÜLTÜREL TESİSLER

Sosyal ve Kültürel Tesisler

Toplumları bir araya getiren, kültürel etkileşimi destekleyen ve eğitim faaliyetlerini teşvik eden özel mekânları; en estetik ve faydalı şekilde tamamlayıp sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Daha Fazla
02

ALIM-SATIM-KİRALAMA

Alım-Satım-Kiralama

Emlak ve otomobil alım, satım ve kiralama işlemlerini hem hızlı hem de doğru fiyattan yapabilmeniz için size gerekli olan bütün desteği sağlıyoruz. Tapu ve noter işlemleri, gayrimenkulle ilgili hukuki danışmanlık, kıymet takdiri; kısaca her türlü işlemde uzman kadromuz ile yanınızdayız.

Daha Fazla
03

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Kentsel Dönüşüm

Kentsel dönüşüm sürecinin en başından sonuna kadar her adımına aynı özeni göstererek, sizlerin en doğru ve en yararlı şekilde binanızı yenilemenizi sağlıyoruz.

Daha Fazla
04

ENERJİ KİMLİK BİLGİSİ

Creative and Unique Building

Enerji Kimlik Belgenizi (EKB) hızlı ve sorunsuz bir şekilde almanız ya da yeniden düzenlenmeniz için, tecrübeli ve uzman kadromuzla size en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Daha Fazla
05

MİMARİ PROJE

Mimari Proje

Profesyonel mimarlık hizmetleri, teknik bilgi, yasal uyum ve maliyet tasarrufu sağlayarak hayalinizdeki mekânı gerçeğe dönüştürmek için yanınızdayız.

Daha Fazla
06

3D GÖRSELLEŞTİRME

3D Görselleştirme

Gerçekçi 3D modeller ile tasarımınız iyileştirip, hayallerinizi bizimle beraber daha net bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Daha Fazla
07

STATİK PROJE

Statik Proje

Çizimlerinizin; yapıların güvenli ve dayanıklı olmasını sağlamak üzere mühendislik standartlarına uygun hesaplamalar ile özenle yapılması için buradayız.

Daha Fazla
08

BESİ VE HAYVAN ÇİFTLİĞİ

Besi ve Hayvan Çiftliği

Besi ve hayvan çiftliği inşaatı hizmetimizle; modern tasarım ve teknolojik uygulamalarla hayvan sağlığını, konforunu ve üretim verimliliğini arttırabilirsiniz.

Daha Fazla
09

YAPI GÜÇLENDİRME

Yapı Güçlendirme

Mevcut binanızın zaman içindeki olan yapısal zayıflıklarını bizimle beraber güçlendirerek; binanızı daha sağlıklı ve güvenli bir yapıya dönüştürün.

Daha Fazla
09

TAAHÜT-TADİLAT-DEKORASYON

Taahüt-Tadilat-Dekorasyon

Taahüt, tadilat ve dekorasyon konusunda tecrübeli ekibimizle ihtiyacınız olan hizmeti en hızlı ve en iyi şekilde sizlere sağlıyoruz.

Daha Fazla