Hizmetlerimiz

SOSYAL VE KÜLTÜREL TESİSLER

Sosyal ve Kültürel Tesisler

Toplumları bir araya getiren, kültürel etkileşimi destekleyen ve eğitim faaliyetlerini teşvik eden özel mekânları; en estetik ve faydalı şekilde tamamlayıp sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Daha Fazla Gör

ALIM-SATIM-KİRALAMA

Alım-Satım-Kiralama

Emlak ve otomobil alım, satım ve kiralama işlemlerini hem hızlı hem de doğru fiyattan yapabilmeniz için size gerekli olan bütün desteği sağlıyoruz. Tapu ve noter işlemleri, gayrimenkulle ilgili hukuki danışmanlık, kıymet takdiri; kısaca her türlü işlemde uzman kadromuz ile yanınızdayız.

Daha Fazla Gör

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Kentsel Dönüşüm

Kentsel dönüşüm sürecinin en başından sonuna kadar her adımına aynı özeni göstererek, sizlerin en doğru ve en yararlı şekilde binanızı yenilemenizi sağlıyoruz.

Daha Fazla Gör

ENERJİ KİMLİK BİLGİSİ

Creative and Unique Building

Enerji Kimlik Belgenizi (EKB) hızlı ve sorunsuz bir şekilde almanız ya da yeniden düzenlenmeniz için, tecrübeli ve uzman kadromuzla size en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Daha Fazla Gör

MİMARİ PROJE

Mimari Proje

Profesyonel mimarlık hizmetleri, teknik bilgi, yasal uyum ve maliyet tasarrufu sağlayarak hayalinizdeki mekânı gerçeğe dönüştürmek için yanınızdayız.

Daha Fazla Gör

3D GÖRSELLEŞTİRME

3D Görselleştirme

Gerçekçi 3D modeller ile tasarımınız iyileştirip, hayallerinizi bizimle beraber daha net bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Daha Fazla Gör

STATİK PROJE

Statik Proje

Çizimlerinizin; yapıların güvenli ve dayanıklı olmasını sağlamak üzere mühendislik standartlarına uygun hesaplamalar ile özenle yapılması için buradayız.

Daha Fazla Gör

BESİ VE HAYVAN ÇİFTLİĞİ

Besi ve Hayvan Çiftliği

Besi ve hayvan çiftliği inşaatı hizmetimizle; modern tasarım ve teknolojik uygulamalarla hayvan sağlığını, konforunu ve üretim verimliliğini arttırabilirsiniz.

Daha Fazla Gör

YAPI GÜÇLENDİRME

Yapı Güçlendirme

Mevcut binanızın zaman içindeki olan yapısal zayıflıklarını bizimle beraber güçlendirerek; binanızı daha sağlıklı ve güvenli bir yapıya dönüştürün.

Daha Fazla Gör

TAAHÜT-TADİLAT-DEKORASYON

Taahüt-Tadilat-Dekorasyon

Taahüt, tadilat ve dekorasyon konusunda tecrübeli ekibimizle ihtiyacınız olan hizmeti en hızlı ve en iyi şekilde sizlere sağlıyoruz.

Daha Fazla Gör

SANAYİ TESİSLERİ

Sanayi Tesisleri

Özel ihtiyaçlara göre tasarlanan sanayi tesisini, kullanıma hazır duruma gelene dek, her adımda uzman kadromuzla ile; özveri ve tecrübemizin getirmiş olduğu bilgiyle inşaa edip teslim ediyoruz.

Daha Fazla Gör

ÇELİK YAPILAR

Çelik Yapılar

İhtiyaçlarınıza göre hazırlanmış özel tasarımlarla; hafif, dayanıklı ve estetik çözümler sunarak hızlı montaj, enerji verimliliği ve güvenli yapılar sağlıyoruz.

Daha Fazla Gör

METRAJ-KEŞİF-HAKEDİŞ

Metraj-Keşif-Hakediş

Deneylimli ekibimiz ile inşaat projelerinde doğru maliyet tahminleri yaparak bütçe kontrolü ve proje ilerlemesinin etkin takibini sağlıyoruz.

Daha Fazla Gör

NEDEN BİZ?

Yaratıcı Çözümler
7/24 Destek
Profesyonellik
Hızlı Teslim